Veera i różowe usta, czyli podsumowanie akcji #pinklipsveera 0
Veera i różowe usta, czyli podsumowanie akcji #pinklipsveera

Veera i różowe usta, czyli podsumowanie akcji #pinklipsveera

Różowe usta, dziesiątki szminek w różnych odcieniach różu, moc uśmiechów, nauka przez zabawę, pozytywne i wspierające słowa, solidarność Kobiet, promowanie profilaktyki zdrowia, wzajemne przypominanie o regularnych badaniach… Właśnie tymi hasłami możemy podsumować Akcję Pink Lips, w której mieliśmy okazję wziąć udział. Odbyła się ona w dniach 21-27 stycznia 2019 roku w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny  IFMSA-Poland. Chodź z Nami dalej i zobacz podsumowanie akcji #pinklipsveera, która jest czymś więcej niż pięknymi różowymi uśmiechami.

 

Veera i różowe usta

Jesteśmy marką, dla której zdrowie nie jest obojętne, a przeciwnie – jest ono dla nas bardzo ważne! Veera to profilaktyczne produkty przeciwżylakowe, co jednoznacznie świadczy o tym, że wspieramy zdrowie poprzez profilaktykę. Jesteśmy przekonania, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Właśnie dlatego, rajstopy, pończochy czy podkolanówki Veera posiadają stopniowany ucisk, który eliminując pierwsze sygnały pogorszonego krążenia (ból nóg, ciężkość, opuchnięcie, obrzęki), skutecznie zapobiega żylakom.

Akcja Pink Lips głosiła, że PROFILAKTYKA jest kluczem do zdrowia i że zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć. Właśnie dlatego, gdy dowiedzieliśmy się, że możemy wziąć udział w tej akcji – nie zastanawialiśmy się długo. Wsparcie tak ważnej idei to dla nas sama przyjemność ; )

 

#pinklipsveera

Właśnie pod tym hashtagiem przyłączyliśmy się do akcji Pink Lips. Razem z innymi Kobietami i markami promowaliśmy profilaktykę zdrowotną, zachęcając do regularnej cytologii, która jest niezbędna w walce z nowotworem. To wszystko w myśl Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy.

Dzięki tej akcji, Kobiety mogły dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, dobrym słowem i wsparciem, uśmiechem i troską, a także pokazać różowe usta. Tak jest, różowe uśmiechy to coś co we wspomnianym Tygodniu w dużej mierze opanowało Internet. Na naszym profilu na Facebook’u i Instagram’ie również nie zabrakło różowych ust. Zorganizowaliśmy Konkurs pod hasłem ZDROWIE JEST SEXI! W ramach Konkursu, Kobiety wrzucając swoje zdjęcia z różowymi ustami podkreśliły kobiecą solidarność i wsparcie w profilaktyce raka szyjki macicy.

A o to Zwyciężczynie Konkursu i ich piękne różowe zaangażowanie! Pozostałe zdjęcia z akcji możecie odnaleźć na Facebook’u lub Instagram’ie wpisując -> #pinklipsveera i/lub #zdrowiejestsexi

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl